Google+
Fuar Malzeme Kiralama
El ve ayaklarda vücudun her bölümünde refleksleri uyaran nokta ya da bölgeler vardır. Bu bölgelere yapılan masaj yitirilmiş dengenin yeniden kurulmasını ya da hastalık etkenlerinin saldırısına karşı koyulmasını sağlayarak organ ve sistemlerin işlevlerinin düzelmesine yardımcı olabilir.Vücudun küçük bir bölümünde or­ganizmanın bütün bileşenlerini özetlen­miş olarak bulma ve bu küçük ölçekle sınırlı girişimler aracılığıyla organizma­nın durumunu iyileştirme umudu yalnız Doğu değil, Batı toplumlarında da ol­dukça yaygındır.Bölgesel masaj uzmanları bu kavra­mı benimsemiş insanlardır. El ve ayak­larda vücudun bütün öbür bölümlerini temsil eden, sinir yoluyla buralara bağlı bölgeler bulunduğuna inanırlar. Onlara göre olumsuz çevresel etkiler sonucun­da ayakların sinir uçlarında çok miktar­da kalsiyum tuzları ve ürik asit kristal­leri birikmekte, bunlar sinir uçlarını tı­kayarak salgıbezlerine ve organlara nor­mal uyarıların gitmesini engellemekte­dir. Uygun masajlar tuz ve kristallerin giderilmesine yardımcı olarak bu organ­ların yeniden normal biçimde uyarılma­sını ve kısa sürede normal işlevlerini yerine getirebilir duruma gelmesini sağ­layabilir.
Fuarlarda ihtiyaç duyulan Plazma TV, Masa, Sandalye, ses sistemi vb.
Standlarınızın tanıtımı ve reklamları için siz değerli müşterilemize günlüğü uygun fiyatlardan plazma kiralama hizmeti vermektedir. Ve siz değerli müşterilerimize bu hizmeti verirken MONTAJ + DVD hizmeti için herhangi bir bedel talep etmemektedir. Şirketimizin kullandığı plazmlar 42 inch / 106 ekran boyutlarında olup SUNNY SONY PANASONİC gibi seçkin markalar kullanılmaktadır. Plazma ve Ses sistemleri ile hem standınızın kalitesi ve dikkat çekiciliğini arttırın. Müşteri kitlenize daha etkili ve teknolojik sunumlar yaparak hedef potansiyelinizi arttırın. Böylelikle rakiplerinizden bir adım önde olun.
» Zemin Sistemleri
» Banko ve Bar Üniteleri
» Ürün Teşhir Üniteleri
» Oturma Gurupları
» Broşürlük ve Bilgilendirme Panoları
» Görüntü ve Ses Sistemleri
» İkram İçin Isıtıcı-Soğutucu
» Görsel Tasarım ve Uygulama
» Folyo Uygulama
» Elektrik Malzemeleri
Kiralık Ses sistemi ? Kiralık Lazer Sistem ? Laptop Kiralama
Kiralik LCD Plazma ? Kiralık Barkovizyon -   Kiralık Projektör
Çay - Kahve Makinesi
Fuarlarda çok sık şekilde kullanılan Çay - Kahve Makinesi hizmetimizi SINIRSIZ Kullanım ayrıcalığıyla fuar boyunca sadece 250 TL + KDV ye alabilirsiniz. 
Hizmet dahilinde standınıza Çay - Kahve Makinesi ile birlikte Nescafe - Çay - Cappucino - Süt Tozu kartuşları, Karton Bardak, Karıştırıcı, Şeker SINIRSIZ olarak bırakılmaktadır. 
Tüm kurulum ve nakliye tarafımızdan yapılmakta 
Fuarlarda ihtiyaç duyulan LCD Plazma TV, Masa, Sandalye, ses sistemi,Kiralık Lazer Sistem,Laptop Kiralama,Kiralık Barkovizyon,Kiralık Projektör vb.
 
Standlarınızın tanıtımı ve reklamları için siz değerli müşterilemize günlüğü uygun fiyatlardan plazma kiralama hizmeti vermektedir.
 Ve siz değerli müşterilerimize bu hizmeti verirken MONTAJ + DVD hizmeti için herhangi bir bedel talep etmemektedir. 
Şirketimizin kullandığı plazmlar 42 inch / 106 ekran boyutlarında olup SAMSUNG SONY PANASONİC gibi seçkin markalar kullanılmaktadır. 
Plazma ve Ses sistemleri ile hem standınızın kalitesi ve dikkat çekiciliğini arttırın. Müşteri kitlenize daha etkili ve teknolojik sunumlar yaparak hedef potansiyelinizi arttırın. Böylelikle rakiplerinizden bir adım önde olun.
 
Çay - Kahve Makinesi
 
Fuarlarda çok sık şekilde kullanılan Çay - Kahve Makinesi hizmetimizi SINIRSIZ Kullanım ayrıcalığıyla fuar boyunca kiralayabilirsiniz...
 
Hizmet dahilinde standınıza Çay - Kahve Makinesi ile birlikte Nescafe - Çay - Cappucino - Süt Tozu kartuşları, Karton Bardak, Karıştırıcı, Şeker SINIRSIZ olarak bırakılmaktadır. 
 
Tüm kurulum ve nakliye tarafımızdan yapılmakta