Google+
Fuar Tercüman
RAHATLATICI MASAJ : Herhangi bir problemi olmayıp bana masaj yaptıran herkesi en iyi şekilde rahatlatıp bir sonraki güne zinde başlamasını sağlamaktayım. 45 dakikalık Dinlendirici masajı yaparken müşteri kendisini rahat hissetmemişse süre bir tarafa bırakılıp rahatlama sağlanıncaya dek kesintisiz sürdürmekteyim. Genelde çalışan ve farklı sorunlar yaşayan bayanların bana yaptıkları başvurularında sürekli stres, baskı ve huzursuzluk içinde oldukları beyanıyla masaj talebinde bulunmaları, bir defa denediklerinde ise bu olumsuz etkilerinden tamamen arındıklarını yine kendileri anlatmaktadırlar. Büyük bir güvenle bana masaj yaptıran bayan müşterilerim kendilerini her şekilde güvende hissederek masajlarımla rahatlamaktalar. Her türlü özel istek ve arzularına meslek kuralları etiğinde kesintisiz yanıt vermekteyim. Masajlarımızda Gizlilik ilkesi esas tutulmaktadır, kesinlikle başka kişilerle paylaşılmaz.
VÜCUDUN NERELERİNE MASAJ UYGULAMAKTAYIM ? Müşterinin istek ve arzusuna uygun olarak bu masajları vücudun tümüne, kısmen veya sadece vücudun istenilen herhangi bölgesine uygulamaktayım. Müşterinin istemine aykırı davranılmaz. Müşterilerimin % 98 inin bayan olduğundan dolayı her birinin ayrı, özel istek ve arzularına meslek etiğine uygun olarak daima en iyi şekilde yanıt vermekteyim. Masaj çalışmalarımda bu güne değin rahatlamayan müşterim bulunmamaktadır. Deneyim ve özel tekniklerimle bana stresli ve yorgun gelen tüm bayan müşterim rahatlamış olarak zinde ve memnun bir şekilde ayrılmaktalar, rahatlamak ve yorgunluk atmak isteyenler mutlaka bir defa bu özel masajımı denemeliler!
ÖZEL İSTEMLİ RAHATLATMA/RAHATLATICI MASAJ : Bayan müşterilerimizin özel istemlerine uygun olarak yaptığımız özel rahatlatma masaj çalışmalarıdır. Bu çalışmalarımda, kendi kendisine çeşitli nedenlerle rahatlama sağlayamamış ve strese girmiş müşterilerimize güvenli ve gizlilik kurallarına tam riayetle yardımcı olmaktayım. Memnuniyet % 100 garanti edilmektedir. Bu masajlarımızda da diğer masajlarda olduğu gibi gizlilik ilkelerine kesinle riayet edilmektedir. Bu masajda müşterinin istem ve arzusuna göre hareket edilmektediFuar katılımcılarının fuar esnasında, standlarında ihtiyaç duydukları yabancı dil çevirmenleri ve yeminli fuar tercümanları çalışmak üzere firmamız bünyesinde bulunmaktadı
Fuar katılımcılarının fuar esnasında, standlarında ihtiyaç duydukları yabancı dil çevirmenleri ve yeminli fuar tercümanları çalışmak üzere firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Titiz araştırmalar sonucunda seçtiğimiz Fuar tercümanları güleryüz , fiziki uygunluk , deneyim ve Yabancı dillere hakim olma profesyonelliğine dikkat ettik. Sizlerinde katılacağınız fuar organizasyonlarında fuar tercümanlarımızdan memnun kalacağınızı umut ederiz. 

Yabancı dil Tercüman kadromuzla Fuar süresince ; İngilizce,Almanca,Rusça,Arapça,İspanyolca,İtalyanca,Fransızca,Japonca ve Çince tüm tercüme ihtiyaçlarınız karşılanacaktır.

Fuarlarda yer alırken Fuar tercümanlarımız standınız, ürününüz, hizmetiniz ne olursa olsun, ziyaretçilere şirketinizin profiline uygun en iyi izlenimi verecek şekilde yabancı müşterilerinizle irtibatta olmanızı sağlayacaktır...
Profesyonel ekibimiz, güleryüzü, çalışkanlığı, görselliği ve insan ilişkilerindeki başarısıyla yabancı ziyaretçilerinize en iyi hizmeti verecektir.
Vip Uluslararası Fuar hizmetleri
(0 212) 555 50 22
info@vipfuar.com